Несмотря на то, что мужское пальто - это вечный тренд для ценителей элегантной классики, большинство современных парней и мужчин выбирают этот вид верхней одежды для повседневных образов.
Магазин мужской одежды львовской фабрики WEST-FASHION предлагает широкий ассортимент пальто, разнообразие которых впечатлит любого. Прямые и приталенные, однобортные и двубортные, короткие и средней длины, похожие на военный бушлат, с отложным воротником, воротником-стойкой и с капюшоном, с накладными карманами, из кашемира, драпа и твида.
Выбирайте Ваше пальто на сайте http://west-fashion.od.ua или в магазине г. Одесса, ул. Святослава Рихтера, 2в, WEST-FASHION
Шкільна форма для повненьких
Останнім часом збільшилася кількість дітей, які з тих чи інших причин не можуть придбати стандартний шкільний одяг. Компанія WEST-FASHION випускає спеціальні розміри і моделі шкільної форми для хлопчиків нетипової статури: повних і худих. У деяких розмірах 3-4 зроста! Є можливість розпарування костюму. Навіть, якщо на Вашу думку ситуація "безвихідна" ми все одно постараємося Вам допомогти. Залишайте заявку на зворотний дзвінок. Досвідчені менеджери інтернет магазину WEST-FASHION допоможуть підібрати розмір шкільного одягу на Вашу дитину. Безвихідних ситуацій не буває!.
Пальто - тема осені
Незважаючи на те, що чоловіче пальто - це вічний тренд для цінителів елегантної класики, більшість сучасних хлопців і чоловіків вибирають цей вид верхнього одягу для повсякденних образів. Магазин чоловічого одягу львівської фабрики WEST-FASHION пропонує широкий асортимент пальто, різноманітність яких вразить будь-кого. Прямі та приталені, однобортні і двобортні, короткі і середньої довжини, схожі на військовий бушлат, з відкладним коміром, коміром-стійкою і з капюшоном, з накладними кишенями, з кашеміру, драпу і твіду. Вибирайте Ваше пальто на сайті http://west-fashion.od.ua або в магазині м Одеса, вул. Святослава Ріхтера, 2в, WEST-FASHION